Családi Nap a Pánthyban

„ Család, ahol az élet kezdődik , és a szeretet soha nem ér véget.”

2019 szeptember 21-én iskolánkban második alkalommal rendeztük meg a Családi napot alsó tagozatos diákjaink és családjuk számára. A délelőtt folyamán szülők, nagyszülők és gyermekek is egyaránt megtalálhatták a kedvükre való programot. Az Apáról Fiúra Alapítvány újra elhozta nekünk a Játékszigetet, ahol kipróbálhattuk a számunkra legérdekesebb játékot. A család különböző korú tagjai énektudásukat is próbára tehették egy kis karaokezás formájában, természetes a tánc sem hiányozhatott. Nagyon jó hangulat alakult ki, ami a rendezvény végéig kitartott. A bátrabbak, erősebbek kötelet húztak, a focikedvelők pedig futballoztak a délelőtt folyamán. A közös főzés és ebéd koronázta meg az együtt töltött időt. Ahogy tavaly, idén is úgy búcsúztunk, hogy folytatjuk a lassan hagyománnyá vált rendezvényt. A gyerekek és szülők egyaránt jó hangulatban indultak haza, és pihenéssel folytatták a hétvégét.

Jövőre találkozunk, és újabb remek nappal várjuk a családokat!

Sajtós Judit

munkaközösség- vezető

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*