Tanulóink részvétele a Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti Versenyen

Iskolánkból 4 diák nevezett be a Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti Versenyre ebben a tanévben az 5-6. évfolyamos tanulók közül. Az iskolai fordulóra még március 4-én került sor, ahol egy játékos feladatokból álló feladatlapot kellett kitölteniük.
A második, megyei fordulóra mind a 4 tanuló továbbjutott, de ezt a járványhelyzettel kapcsolatos intézkedések miatt online kellett megoldani. A megyei forduló kitöltésére április 23-a volt kijelölve, a két évfolyamnak külön időponttal. A gyerekek nagyon precízek és pontosak voltak, sikerült a feladatlapok kitöltése a megadott időn belül.
Az eredmények a következők lettek:
Göblyös Kata, 5. o.: megyei 7. helyezés,
Göblyös Attila, 6.o.: megyei 8. helyezés,
Vámos Zoltán, 6. o.: megyei 10. helyezés,
Sándor Szabina, 6. o.: megyei 11. helyezés.
Gratulálunk az eredményekhez!
Kocsis Orsolya

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*