Gratulálunk diákjainknak!

A Dalma Dance Club 2022 október 16-án Martfűn rendezte meg minősítő országos táncversenyét, melyen iskolánk tanulói kimagasló eredményeket értek el. A FEGYVERNEKI FLASHDANCE csoport, FSD műfajban START C kategóriában ARANY helyezést ért el.

A FEGYI TEAM csapata, FREESTYLE NAGYSHOW műfajban SERDÜLŐ kategóriában EZÜST minősítést szerzett. A csoport BERCSÉNYIS diákjai: Vakhal Villő 5. a osztály, Berényi Anna, Tukarcs Lotti, Zabolai Boglárka 6. a osztály, Tokai Lili, Burai Lívia 7.a osztály.

Egyéniben BERÉNYI ANNA 6. osztályos tanuló FREESTYLE SOLO műfajban SERDÜLŐ DANCE 1 szekcióban ezüst minősítést szerzett, TUKARCS LOTTI 6. osztályos diákunk pedig FREESTYLE SOLO műfajban SERDÜLŐ POM-POM 1 szekcióban ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk diákjainknak, nagyon büszkék vagyunk rájuk és további eredményes versenyzést kívánunk!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*