Lelkinap iskolánkban

Az egyházi ünnepek alkalmával iskolánkban hagyományosan a lelkinapokat tartunk, amivel mi is a közelgő ünnepre készülődünk.

Az utolsó napunk a téli szünet előtt a karácsonyi hangulatban telt, felállítottuk a karácsonyfát és a betlehemet is.

Ft. Palotai Ádám atya köszöntése után a 3.a osztály egy rövid zenés műsort adott elő az iskola diákjainak, ezt követően pedig az osztálytermekben folytatódott a nap, ahol díszeket, színezőket, rövid feladatokat oldottak meg a gyerekek. A karácsony egyik része az ajándékozás, amit a gyerekek nagyon szoktak várni. Idén lehetőségünk volt meghívni Gelei Csabát, aki lufiból hajtogatott az alsós gyerekeknek figurákat, amiket haza is vihettek, valamint minden osztály kapott társasjátékokat, amiket közösen tudnak majd használni.

A kisebb gyerekek a közös ajándékon kívül kaptak egy-egy bibliai történeteket tartalmazó mesekönyvet is. A délelőtt jó hangulatban, tartalmasan telt el.

Áldott, békés karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Kisné Gál Piroska

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*