Pánthy Napok 2023 Daléneklő verseny

Az idei Pánthy Napok keretében rendezett Daléneklő versenyen iskolánk diákjai eredményesen vettek részt, az 1-2. évfolyamosok csoportos kategóriában hirdetett versenyén Buzás Délia és Gyenes Liliom Tímea 2.a osztályos tanulóink 2 helyezést értek el. Gyenes Liliom Tímea az egyéni kategóriában 1. helyezést kapott.

Ugyanezen a versenyen a 3-4. korcsoportban csoportos versenyen Varga Fanni, Markót Liliom és Szedlák Gréta 4.a osztályos tanulók a 2. helyen, Papp Heléna, Török Noémi és Hidasi Gergő 3.a osztályos kisdiákjaink a 3. helyen végeztek.

A korcsoportban egyéni kategóriában Kis Regina Piroska 3.a osztályos gyermekünk 2. helyen végzett énekével.

Gratulálunk nekik és a felkészítő tanítóknak is! Külön köszönjük a zsűri munkáját!

Az alsós munkaközösség

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*