Iskolanyitogató a Pánthyban

2023.november 13- án, hétfőn iskolánkba látogattak a leendő elsőosztályos gyerekek szülei. A viszonylag nagyszámú érdeklődők megismerkedhettek nemcsak iskolánk vezetőségével, és a következő évben elsőt kezdő tanító nénikkel, hanem az iskola hagyomány-, és szokásrendjével, valamint megtekinthették az osztálytermeinket is. Örömmel láttuk a régen itt tanult diákjainkat is a szülők között.
Múlt héten csütörtökön sor került az első iskolanyitogató alkalomra is, melyre mi tanítók, nagy- nagy szeretettel készültünk. Az iskola tornaterme hangos volt a játékos foglalkozáson résztvevő kis ovisoktól. A foglalkozás jó hangulatban telt el, körjátékokat és drámajátékokat játszottunk együtt.
A következő program az Ovi-angol foglalkozás lesz, ahová ismét várjuk az érdeklődőket.
Rédai- Nagy Anna és Violáné Pintér Andrea tanító nénik

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*