Pánthys rajzpályázati sikerek

Az utóbbi időben – hagyományainkhoz hűen – ismét szép sikereket értek el tanulóink különböző rajzversenyeken.

A Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság rajzpályázatot hirdetett a Debreceni Nagyerdő természetvédelmi területté nyilvánításának 80. évfordulója alkalmából. Az ünnepélyes eredményhirdetésre 2019. november 26-án került sor az  MTA Debreceni Akadémiai Bizottság Székházában. A megjelenteket Kapocsi István, a Hortobágyi Nemzeti Park igazgatóhelyettese köszöntötte. Ezután két nagyon érdekes előadást hallgathattunk meg. Először Dr. Varga Zoltán, a Debreceni Egyetem professzora beszélt a Nagyerdő változásairól,  majd Demeter Lászlótól, a Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóságának tájegységvezetőjétől, a Debreceni Nagyerdő természetvédelméről hallhattunk.

Ezután következett a várva várt eredményhirdetés. Összesen 353 pályamunka érkezett. Külön díjazták az óvodás, alsós, felsős és középiskolás diákokat.

Iskolánkból Nagy Arabella 7.a osztályos tanuló I. helyezést ért el.

 

 

 

 

 

 

 

 

A NEFAG Zrt. Erdei Művelődési Háza, fennállásának 30. évfordulója alkalmából, „Egy nap az erdei iskolában” címmel alkotópályázatot hirdetett alsó és felső tagozatos diákok számára. A pályázatra 150 alkotás érkezett. A díjátadó ünnepség 2019. november 28-án 10.00-kor volt a NEFAG Zrt. szolnoki erdészeti épületében, melyen iskolánk tanulóját, Bóka Szilvia Nórát, (5.a osztályos tanulót) is díjazták.

 

 

 

 

 

 

 

 

A Magiszter Fényes Adolf Szolnoki Művészeti Szakközépiskolája és Gimnáziuma megyei rajzversenyt hirdetett általános iskola hetedik, nyolcadik osztályos tanulói számára 2019. december 6-án. Igen sok alkotó gyermek gyűlt össze, akik rajzolás, festés vagy mintázás technikájában mérték össze  tudásukat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Iskolánkat Nagy Arabella 7.a osztályos tanuló képviselte, aki festés kategóriában III. helyezést ért el.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulálok! További sok sikert kívánok! Rédai-Nagy Anna felkészítő pedagógus

Minden diáknak és felkészítő tanáruknak is gratulálunk,további szép eredményeket kívánunk!

Az intézmény vezetősége

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*