Gimnáziumi sikereink a Budavári Palotában

Az Országos Város- és Faluvédők Szövetsége pályázatán nagy sikereket értek el diákjaink, melynek címe  ,,Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért”. A díjátadó ünnepséget 2021.október 2-án szombaton 11 órakor rendezték meg Budapesten a Budavári Palotában.

A Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium díjazott tanulói: Kubicsek Edina 12.a, Mányi Jenő 12. c, Kovács Boglárka 11.b, Kovács Csaba 9.a,  rajz kategóriában II. helyezést értek el. Továbbá a Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola Tagintézményből  Verbai Gergő László 8.b rajz kategóriában II. helyezést ért el.

Több ezer alkotás közül válogatott a zsűri és díjazta a legszebb pályamunkákat. Évről évre egyre ötletesebb és kreatívabb alkotások érkeznek, az ország minden pontjáról sőt  még a határon túlról is.

Gratulálunk tanulóinknak az elért eredményekhez, köszönjük munkájukat.

Oláh-Kovács Anna Petra
szaktanár

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*